Druk 3D sposobem na unikatową aranżację wnętrz

Druk 3D jest jedynym sposobem produkcji, w którym wprowadzenie pełnej personalizacji produktu jest tak proste. Rynek coraz bardziej wskazuje potrzebę tworzenia produktów personalizowanych pod klienta. Klienci coraz bardziej chcą otaczać się wyjątkowymi przedmiotami zaprojektowanymi tylko dla nich. Technologia druku 3D zdecydowanie może tu pomóc.

Dowolność projektowa

Druk 3D otwiera nam możliwość tworzenia kształtów, których wykonanie sposobem konwencjonalnym jest niemożliwe lub zbyt drogie. Łącząc z futurystyczne kształty z dowolnością kolorystyczną, otrzymujemy produkty nigdy dotąd nie występujące na rynku. Dobrym przykładem są wytwarzane przez nas kątowniki półek. Zastosowanie wzoru plastrów miodu, tworzymy element unikatowy, jednocześnie bardzo wytrzymały.

Dowolność kolorystyczna

Dzięki rozwojowi technologii druku 3D, rynek wytworzył niezliczoną ilość producentów materiału do druku, co za tym idzie ich paleta kolorystyczna jest równie bogata. Najlepiej zobrazuje to wycinek oferty jednego z Polskich producentów materiałów do druku Fiberlogy:

Dla większości rozwiązań taka gama kolorów jest wystarczająca, jednak należy pamiętać że to jeden z wielu producentów.

Ekologia

Produkty domowe tworzone na drukarce 3D wytwarza się u nas zazwyczaj z plastiku biodegradowalnego (PLA) lub z recyklingu (PET-G).

Podsumowanie

Zachęcamy do zainteresowania się możliwością aranżacji swoich czterech ścian na swój własny, niepowtarzalny sposób. Nasze produkty można znaleźć w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM oraz ALLEGRO. W celach indywidualnych zamówień, zapraszamy do KONTAKTU.

Powiązane wpisy