Realizowane usługi:

Druk 3D

Wytwarzanie zaprojektowanych części w technologiach przyrostowych to nasz główny filar działalności. Na podstawie wymagań oraz naszego doświadczenia dobierzemy technologię, która odpowie Twoim oczekiwaniom.

Modelowanie

Brak umiejętności projektowania nie powinien stawać na drodze do realizacji Twojego pomysłu. Zaprojektujemy dowolny model na podstawie Twoich wytycznych.

Projekty wielkogabarytowe

To właśnie te projekty dają największą możliwość spełnienia Naszemu zespołowi. W tego typu projektach zawsze wchodzą w grę różne technologie aby uzyskać jeden niepowtarzalny rezultat.

Konsultacje

Nie każdy jest w stanie nadążyć za mnożącymi się technologiami przyrostowymi, w dodatku wybrać jedną, która w pełni sprosta postawionym przez Ciebie wymaganiom. Chętnie pomożemy w doborze technologii oraz sposobie poprowadzenia projektu.

Szkolenia

Jesteśmy świadomi, że wiele przedsiębiorstw aktualnie wyposażyło swoje zaplecze w urządzenie addytywne. Często zdarza się, że instrukcje przekazane przez producenta maszyny lub doświadczenie operatora to za mało. Wychodzimy w takich przypadkach naprzeciw. Chętnie doszkolimy Twój zespół w zakresie obsługi maszyn przyrostowych, oraz projektowania elementów, które docelowo mają być wykonane technologią addytywną.